O nas

Satysfakcja naszych Klientów jest motorem napędzającym nas do działania i poszukiwania nowych źródeł pozyskiwania trudno dostępnych części zamiennych. Tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań przez zespół fachowców daje nam poczucie spełnienia obowiązku wobec Klientów, oczekujących najwyższej klasy produktów i profesjonalnej obsługi.

Aserto Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym, które specjalizuje się w dostawach trudno dostępnych części zamiennych dla przemysłu, a także w kompleksowej obsłudze naszych klientów w zakresie dostaw części zamiennych dla utrzymania ruchu i nie tylko. Wiemy, czego potrzebują firmy produkcyjne i rozumiemy specyfikację handlu częściami zamiennymi.

Głównym celem naszej firmy jest to, aby nie ograniczać oferowanego asortymentu, dlatego też, dostarczamy wszystko to, czego potrzebuje nasz klient, a także skracamy do minimum czas oferowania.

Wieloletnia współpraca z krajowymi oraz zagranicznymi dostawcami zapewniła nam niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

 

Nasi partnerzy

Współpracujemy z dostawcami na całym świecie, zarówno na rynku europejskim jak i w Stanach Zjednoczonych oraz Chinach.