Zapewniamy dostęp do szerokiej bazy produktów z zakresu automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Oferujemy zarówno standardowe części zamienne, jak i rozwiązania nietypowe, do których docieramy dzięki szerokiej bazie dostawców z całego świata. Jesteśmy w stanie dostarczyć element do każdej maszyny realizującej procesy produkcyjne i przemysłowe, zapewniamy także osprzęt gwarantujący urządzeniom bezawaryjną pracę.

W skład części zamiennych dla automatyki przemysłowej i elektrotechniki wchodzą m.in. programowalne urządzenia logiczne, sterowniki silników elektrycznych, czujniki elektroniczne, elementy bezpieczeństwa maszyn czy osprzęt sterujący oraz zabezpieczający. W ofercie posiadamy również dławiki, kable, adaptery i inne produkty uzupełniające asortyment w tej kategorii. Naszym klientom dajemy także dostęp do części wycofywanych z produkcji. Dostarczamy części takich producentów jak: SIEMENS, IFM, BANNER, TURCK, PEPPERL+FUCHS, BALLUFF, LEUZE i wiele innych.

Dostarczane przez nas produkty pomagają w automatyzacji i doskonaleniu procesów technologicznych w firmach produkcyjnych. Wszystkie firmy i osoby, które są zainteresowane zakupem części o wysokiej jakości lub sprawną wymianą niedziałających elementów, zapraszamy do kontaktu.