Chemia techniczna

kup online

Oferowana przez nas chemia techniczna obejmuje środki pomagające utrzymać maszyny w najlepszej kondycji, preparaty czyszczące do utrzymania ruchu, a także materiały regeneracyjne i uszczelniające dostosowane do potrzeb zakładów produkcyjnych. W asortymencie posiadamy smary, oleje, emulsje, farby (w tym antykorozyjne), powłoki hydrofobowe, kleje, lakiery, środki odgrzybiające oraz preparaty czyszczące specjalnego przeznaczenia (m.in.: do klimatyzatorów i parowników, czyszczenia styków, usuwania uszczelek).

Zapewniamy dostęp do środków chemii przemysłowej rozmaitego przeznaczenia – do stosowania w kontakcie z metalami, drewnem, tworzywami sztucznymi czy innymi materiałami. Wśród firm, które dostarczają nam wysokiej jakości preparatów, znajdują się producenci tacy jak: MATRIX LUBRICANTS, LOCTITE, KLUBER, FIDEA, FORCH, ARROW, ROCOL, SHELL.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu zapoznania się z naszym katalogiem środków chemii przemysłowej i wyboru środków, które pomogą w konserwacji lub naprawach urządzeń czy powierzchni przemysłowych.

 

Chemia techniczna - kup online

Zakupy wspiera platforma

Optiba - sprzedaż części zamiennych