Części DIN

W naszym asortymencie części dla przemysłu znajdują się także produkty z obszaru techniki połączeń, w tym części znormalizowane według norm DIN, ISO, PN czy ANSI. Oferujemy artykuły pochodzące od renomowanych dostawców, sprawdzone w toku szczegółowych kontroli jakościowych. Dostarczamy zakładom przemysłowym i firmom produkcyjnym śruby i nakrętki, podkładki, pierścienie zabezpieczające, obejmy, opaski i inne elementy znormalizowane.

Zapewniamy dostęp także do części standardowych (sprężyn naciągowych, naciskowych i ściskowych, uchwytów, dźwigni i pokręteł) oraz asortymentu uzupełniającego w zakresie techniki połączeń (obejmującego elementy zaciskowe, klamry, napinacze, kołki etc.).

Dzięki ścisłej współpracy z wieloma dostawcami jesteśmy w stanie oferować korzystne ceny, utrzymując koszty zaopatrzenia zakładów przemysłowych w części DIN na niskim poziomie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy pomogą w wyborze odpowiednich rodzajów połączeń oraz zadbają o sprawną realizację zamówienia.